O NAS

O nas

Cześć!

Chcielibyśmy pokrótce przedstawić Ci naszą firmę!

 

Post-opulent zrodził się w trudnych czasach pandemii covid-19 i został zainspirowany ideą, która pozwala dostrzec bogactwo, ale nie w kontekście materialnym tylko bogactwo ludzkiej pracy, rękodzieła, przekazywanego z pokolenia na pokolenie rzemiosła oraz piękna lokalnych tradycyjnych materiałów.

Nasza firma mieści się na Podkarpaciu, niedaleko zagłębia polskiego wikliniarstwa. Okoliczne wioski od lat słyną ze wspaniałych ręcznie plecionych, tradycyjnymi metodami wyrobów. Ostatni czas pozwolił nam dostrzec trud ludzkiej pracy i bogactwo naszego regionu. Poznaliśmy historie rodzin, które wyplatają wiklinowe koszyki od kilkudziesięciu lat. Natchnęło nas to do tego, aby nadać wiklinie nowy design, który wpasuje się również w nowoczesne wnętrza.

Tworzymy meble i akcesoria dla dzieci i dorosłych. Do malowania używamy wyłącznie ekologicznych farb, a wszystko to upiększamy ręcznie wykonanymi ozdobami, również od lokalnych rękodzielników. Każdy z naszych produktów jest niepowtarzalny i wymaga wkładu ludzkiej rzemieślniczej pracy. Nasz zespół tworzą ludzie z pasją i miłością do wikliny! W naszej pracowni szczególną rolę odgrywa wyrozumiałość, wzajemna pomoc i chęć czynienia dobra.

Patrzymy w przyszłość optymistycznie i każdego dnia stawiamy sobie nowe cele.

Bardzo dziękujemy, że jesteś z nami!

 

O naszej firmie

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl